شبکه های اجتماعی ما:

آن‌چه باید درباره‌ی پلاس‌ماد بدانید

پلاس‌ماد، ازجمله‌ استارت‌اپ‌های مورد حمایت نوین‌ارزش است؛ این پروژه در اردیبهشت ماه سال  ۱۳۹۹  از سوی نهاد ریاست جمهوری به عنوان استارت‌آپ مورد تایید حوزه سلامت دیجیتال معرفی شد.

پلاس‌ماد، یک اپلیکیشن جامع برای پزشکی و سلامت است که به‌صورت تخصصی در این ۱۰زمینه خدمات ارائه می‌دهد: آزمایش، تشخیص، کمک و تسریع در فرآیند بهبود بیماران، نیازسنجی و کمک به حفظ و ارتقای سلامت جسمی و روانی، مراقبت مستمر و پایش مداوم سلامت متقاضیان و بیماران برای حفظ درستی روند بهبودشان، کمک به تشخیص به‌موقع‌ِ خطرات احتمالی و صدور علائم هشدار برای نزدیکان متقاضی و بیمار، مشاوره و نوبت‌دهی پزشکان و مراکز درمانی، انتشار مجله‌ی پزشکی برای ارتقای دانش هر متقاضی یا بیمار از موضوع مورد علاقه یا درگیر با آن، پایش مستمر مادر – نوزاد – کودک و سالمندان و در نهایت ارائه خدمات ویژه VIP به همه‌ی این متقاضیان.

پلاس ماد همه‌ی این خدمات را با به‌کارگیری چهار حوزه‌یِ دانش پزشکی(پزشکان و متخصصان هر حوزه)، هوش مصنوعی(AI)، یادگیری ماشین(ML) و اینترنت اشیاء(IOT) به‌انجام می‌رساند.

و در نهایت؛ باید تاکید کنیم که پلاس‌ماد دسترسی آسان و سریع متقاضیان و بیماران به اطلاعات قابل اعتماد در دو حوزه بهداشت و سلامت را هدف بنیادی‌ خویش قرار داده است.

همچنین بخوانید  سرمایه‌گذاران! استارتاپ‌ها! این پنج‌اصل را فراموش نکنید!

اشتراک گذاری:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
نوین ارزش
مطالب مرتبط
چگونه سرمایه گذاری کنیم

چگونه سرمایه‌گذاری کنیم

۱. افق زمانی در سرمایه‌گذاری، دوره یا زمانی است که فرد انتظار دارد سرمایه‌گذاری را تا زمانی که نیاز به پس‌گرفتن پول باشد، ادامه دهد.