شبکه های اجتماعی ما:

بازتاب گسترده‌ی خبر افتتاح مرکز نوآوری نوین‌ارزش و آمپر

خبر افتتاح مرکز نوآوری نوین‌ارزش و آمپر، در رسانه‌ها بازتاب گسترده‌ای داشته است. خبرآنلاین دراین‌باره نوشت: «دنیای کسب و کارها این روزها، جلوه تازه‌ای به خود گرفته است. استارت‌آپ‌، رویداد استارت‌آپی، فضای کار اشتراکی، شتابدهنده‌ها، مراکز نوآوری، سرمایه‌گذاری خطرپذیر و راهبری کسب و کارها با ادبیاتی جدید و متفاوت از رویکردهای سنتی از جمله موضوعات تازه‌ای است که شاهد آن هستیم.»

اقتصادآنلاین هم درباره‌ی این رویداد مهم نوشته: «مرکز نوآوری نوین‌ارزش و آمپر نیز با رویکرد فعالیت را در سال ۱۳۹۸ با هدف تقویت اکوسیستم کارآفرینی و شتابدهی به رشد استارتاپ‌های ایرانی آغاز کرده است.

آمپر از دو بخش پژوهش و شتابدهی تشکیل شده است. این مرکز با حمایت از ایده‌های خلاق و ایجاد فضایی مناسب برای پژوهش، تحقیق و نوآوری، به صاحبان ایده در کنار زدن موانع و نیل به اهدافشان کمک می‌کند.»

خبرگزاری تابناک افزوده: «ایجاد هم افزایی بین صنعت و دانشگاه و تبدیل ایده به فرصت از طریق ارائه حمایت مالی، خدمات آزمایشگاهی، راهبری، فضای کار اشتراکی و … به تیم‏های نوپا و ایجاد امکان همکاری موثر بین سازمان‏ها و استارتاپ‏ها از اهداف اصلی مرکز نوآوری نوین‌ارزش و آمپر در حوزه‏های تخصصی صنعت خودرو، تجهیزات پزشکی، فناوری اطلاعات و اینترنت اشیاء است.»

خبرگزاری ایلنا هم درباره این رویداد نوشته: «نوین‌ارزش و آمپر در بخش پژوهش ضمن همکاری با فارغ‌التحصیلان نخبه کشوری در راستای توسعه ‌اقتصادی و اجتماعی جامعه، نوآوری و انتقال فناوری، آشکارسازی نتایج دانش و خلق ثروت فعالیت دارند و در بخش شتابدهی با حمایت از صاحبان ایده، کسب و کارهای نوپا و کارآفرین که چارچوب‌های اصلی کارشان منطبق با چشم‌انداز یا افق ماموریتی آمپر است، فعالیت می‌کنند.

همچنین بخوانید  منطقه‌ای فکر کن؛ جهانی سود ببر؛ چند راه سودمندشدن در حوزه‌ی حمل‌و‌نقل هوشمند

 

این مرکز در تلاش است با بهره گیری از ایده‌های خلاق و طرح‌های ناب و سازنده و تجاری‌سازی آن در سطح کشور، منطقه و جهان گامی در جهت توسعه‌ی فناوری و دانش فنی در کشور، کاهش وابستگی به واردات، توسعه‌ی صادرات و اشتغال‌زایی برای هم‌وطنان خود بردارد.»

به گزارش خودرونویس، «مجموعه آمپر در راه هم‌افزایی هرچه بیش‌تر و بهتر برای ارائه خدمات و پوشش صنایع متنوع، در اقدامی نو با شرکت توسعه زیرساخت فن‌آوری‌های نوین ارزش فضایی مشترک را پدید آورده‌اند  تا با ایجاد زیرساخت لازم بیش از پیش در جهت پیشبرد هر چه بهتر رسالت خود قدم بردارند.

افتتاح مرکز نوآوری نوین‌آمپر

 

نوین ارزش به عنوان بازوی تخصصی گروه گسترش سرمایه‌گذاری بین‌المللی ارزش در حوزه سرمایه‌گذاری در کسب و کارهای نوآورانه و زیست بوم استارتاپی فعالیتش را از سال ۱۳۹۸، با سرمایه‌گذاری در پروژه سلامت‌محور پلاس‌ماد آغاز کرد. سپس در ادامه با سرمایه‌گذاری در پروژه‌های آی‌بار (مدیریت حمل و نقل هوشمند بار)، کلین شیت (پلتفرم سرگرمی‌های فوتبالی)، بی‌مثل مارکت (پلتفرم ثبت و فروش NFT) و ارزش توکن (پلتفرم تأمین سرمایه‌ در گردش صنایع) دامنه فعالیتش را گسترش داد.»

 

خبر فوری درباره‌ی نوین‌ارزش نوشته:«این شرکت با بهره‌گیری از کارشناسان متخصص در حوزه کسب وکار، IT و مالی به دنبال توسعه فعالیت‌های جاری و شناسایی فرصت‌های سرمایه‌گذاری جدید است.

نوین ارزش فعالیتش را در چارچوب یک مجموعه شتابدهنده کسب و کار با رویکرد استارتاپ استودیو تعریف کرده است و همواره حرکت در مسیر نوآوری و خلاقیت را در سرلوحه برنامه‌های کلانش قرار داده است و تلاش می‌کند تا با به‌کارگیری نیروی انسانی جوان و توانمند و حمایت همه‌جانبه از کسب و کارهای مورد حمایت، زیرساخت‌های مناسبی را برای ورود آنها به بازار و تبدیل شدن به یک کسب و کار پایدار فراهم کند.»

همچنین بخوانید  پلاس‌ماد به شما می‌گوید: همه‌چیز درباره‌ی فشار خون

بنابر گزارش خودرو بانک، «مجموعه‌های نوآوری و صنایع خلاق آمپر و نوین ارزش در یک همکاری مشترک به دنبال استفاده هرچه بیشتر از ظرفیت‌های نخبگان دانشگاهی و استارت‌آپ‌های نوپا هستند.

صاحبان ایده و استارت‌آپ‌ها می‌توانند جهت ارائه ایده‌ها و پیشبرد فعالیت‌های خود با مرکز نوآوری و صنایع خلاق آمپر و شرکت نوین ارزش در تماس باشند.»

 

گزارشی از بازدید معاون علم و فناوری رئیس‌جمهوری از مرکز نوآوری نوین‌آمپر را این‌جا بخوانید

 

اشتراک گذاری:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
نوین ارزش
مطالب مرتبط
چگونه سرمایه گذاری کنیم

چگونه سرمایه‌گذاری کنیم

۱. افق زمانی در سرمایه‌گذاری، دوره یا زمانی است که فرد انتظار دارد سرمایه‌گذاری را تا زمانی که نیاز به پس‌گرفتن پول باشد، ادامه دهد.