شبکه های اجتماعی ما:

مرکز نوآوری نوین‌ارزش و آمپر افتتاح می‌شود

روابط عمومی شرکت نوین‌ارزش اعلام کرده پنجم تیرماه ۱۴۰۱، مرکز نوآوری نوین‌ارزش و آمپر در غرب تهران افتتاح خواهد شد. بنابر این گزارش، این مرکز نوآوری در زیرمجوعه‌ی فعالیت‌ها و همکاری‌های دو هلدینگ بزرگ ارزش و رایزکو افتتاح خواهد شد.

این دو هلدینگ در نظر دارند آینده‌پژوهی را به‌عنوان رشته‌ای نو به مجموعه فعالیت‌های‌شان بیافزایند و از این‌رو و در نخستین‌گام دو بازوی تخصصی این دو هلدینگ در حوزه‌های استارتاپی، نوین‌ارزش و آمپر، مرکز نوآوری مزبور را برای تمرکز فعالیت‌ها در این زمینه و در فضایی مستقل راه خواهند انداخت.

«شرکت توسعه زیرساخت فن‏آوری‏‌های نوین‌ارزش» بازوی تخصصی «گروه گسترش سرمایه‌‏گذاری بین‌‏المللی ارزش» برای سرمایه‏‌گذاری در کسب‌و‌کارهای نوآورانه و زیست‌بوم استارتاپی است که فعالیتش را از سال ۹۸، در حوزه‌های حمل‌ونقل هوشمند، فین‌تک، سرگرمی و پزشکی آغاز کرده است.

شرکت آریا ماد پارت راز (آمپر) در سال ۱۳۹۸ از سوی هلدینگ رایزکو، ماموریتش را برای تقویت اکوسیستم کارآفرینی و شتابدهی به رشد استارتا‌پ های ایرانی را آغاز کرده.

مرکز نوآوری نوین‌ارزش و آمپر، در غرب تهران در کیلومتر ۱۴ بزرگراه فتح و در خیابان ایران‌خودرو جنوبی واقع شده است.

درباره نوین ارزش این‌جا بیش‌تر بخوانید

درباره ما

همچنین بخوانید  انواع مراکز حمایت از استارت آپ ‌ها

اشتراک گذاری:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
نوین ارزش
مطالب مرتبط
کسب درآمد از ارز دیجیتال

قصه بگویید و ان‌اف‌تی بفروشید!

ان‌اف‌تی‌های قصه‌گویی، جدیدترین ترند صنعت «متاورس»در جامعه‌ی توییترند. همین دو روز پیش، به نظر می‌رسد این همان چیزی است که همه مردم درباره‌ی آن حرف