شبکه های اجتماعی ما:

مرکز نوآوری نوین‌ارزش و آمپر افتتاح می‌شود

روابط عمومی شرکت نوین‌ارزش اعلام کرده پنجم تیرماه ۱۴۰۱، مرکز نوآوری نوین‌ارزش و آمپر در غرب تهران افتتاح خواهد شد. بنابر این گزارش، این مرکز نوآوری در زیرمجوعه‌ی فعالیت‌ها و همکاری‌های دو هلدینگ بزرگ ارزش و رایزکو افتتاح خواهد شد.

این دو هلدینگ در نظر دارند آینده‌پژوهی را به‌عنوان رشته‌ای نو به مجموعه فعالیت‌های‌شان بیافزایند و از این‌رو و در نخستین‌گام دو بازوی تخصصی این دو هلدینگ در حوزه‌های استارتاپی، نوین‌ارزش و آمپر، مرکز نوآوری مزبور را برای تمرکز فعالیت‌ها در این زمینه و در فضایی مستقل راه خواهند انداخت.

«شرکت توسعه زیرساخت فن‏آوری‏‌های نوین‌ارزش» بازوی تخصصی «گروه گسترش سرمایه‌‏گذاری بین‌‏المللی ارزش» برای سرمایه‏‌گذاری در کسب‌و‌کارهای نوآورانه و زیست‌بوم استارتاپی است که فعالیتش را از سال ۹۸، در حوزه‌های حمل‌ونقل هوشمند، فین‌تک، سرگرمی و پزشکی آغاز کرده است.

شرکت آریا ماد پارت راز (آمپر) در سال ۱۳۹۸ از سوی هلدینگ رایزکو، ماموریتش را برای تقویت اکوسیستم کارآفرینی و شتابدهی به رشد استارتا‌پ های ایرانی را آغاز کرده.

مرکز نوآوری نوین‌ارزش و آمپر، در غرب تهران در کیلومتر ۱۴ بزرگراه فتح و در خیابان ایران‌خودرو جنوبی واقع شده است.

درباره نوین ارزش این‌جا بیش‌تر بخوانید

درباره ما

اشتراک گذاری:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn
نوین ارزش
مطالب مرتبط

نوین آمپر افتتاح شد

مرکز نوآوری نوین آمپر افتتاح شد. حسین رحیمی‌نژاد و مهدی اکبرشاهی، مدیران نوین‌ارزش و آمپر، امروز این مرکز نوآوری مشترک را در غرب تهران افتتاح