شبکه های اجتماعی ما:

مزیت‌های کلین‌شیت در نامش پیدا است

۱. کلین شیت، یک پلتفرم هوشمند سرگرمی فوتبالی است که فعالیتش را از بهار ۱۳۹۸ آغاز و مجموعه‌ای از سرگرمی‌ها و محتوا‌های حرفه‌ای مسابقه‌های فوتبال را برای کاربران فراهم‌ کرده‌است.

در دنیای خبر و رسانه، جایگاهی مهم و اصطلاح شناخته‌شده‌، دروازه‌بانی خبر است. یعنی گروه یا کسی که خبرها را می‌پاید و می‌کوشد گل نخورد؛ یعنی از قطار خبر عقب نمی‌ماند. در این جایگاه باید تلاش کرد که گل نخورد و کلین‌شیت کرد.

کلین‌شیت‌کردن در ورزش‌های توپی هم بسیارمهم است. اگر دروازه‌بانی در یک بازی هیچ گلی نخورَد، در دنیای امروزی ورزش کار مهمی کرده؛ کلین‌شیت کرده.

کلین‌شیت‌کردن جز فوتبال، در زمین بیسبال، هاکی روی یخ، فوتبال آمریکایی و راگبی نیز اهمیت دارد.

یعنی همان‌طورکه برای مهاجمان آمار گل‌زدن رکورد است، شمار بازی‌ها یا دقیقه‌هایی‌‌که یک دروازه‌بان دروازه‌اش را بسته نگاه داشته و کلین‌شیت کرده، یک رکورد است.

معمولاً در لیگ‌های معتبر فوتبال مانند لالیگا، سری آ و بوندس لیگا همیشه فهرست دروازه‌بان‌های برتر، بر مبنای دقیقه‌های دروازه‌بسته به همراه جدول‌های دیگر لیگ به‌روز می‌شود.

حالا ما برای استارتاپ فوتبالی‌مان نام کلین‌شیت را گزیده‌ایم. چرا؟ چون بی‌شک با این استارتاپ از دنیای فوتبال گلی نمی‌خورید؛ عقب نمی‌مانید و در جریان همه‌ماجراهای فوتبال هستید.

۲. کاربران کلین‌شیت، در دنیای اندروید، آیفون و وب( cleansheetapp.com )می‌توانند از آخرین اخبار دنیای فوتبال با خبر شوند. خلاصه بازی‌ها را تماشا کنند. در کوییزها و مسابقات فوتبال فانتزی و پیش‌بینی فوتبال شرکت کنند و در قالبی مولتی مدیا و تعاملی، از ورزش مورد علاقه‌شان لذت ببرند و سرگرم شوند.
هم‌اکنون کلین‌شیت بیش ‌از ۱۹۰ هزار کاربر دارد و به‌‌‌سبب «عمل‌کرد منحصربه‌فرد و طراحی پیچیده»‌اش در اپ‌استور، ۴.۳ ستاره به‌دست آورده است و هر کاربر، به‌اندازه‌ی میانگین، بیش از ۳۵ دقیقه در روز در کلین شیت وقت می‌گذرانند.

همچنین بخوانید  همه‌چیز درباره‌ی‌ کلین‌شیت

اشتراک گذاری:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
نوین ارزش
مطالب مرتبط
چگونه سرمایه گذاری کنیم

چگونه سرمایه‌گذاری کنیم

۱. افق زمانی در سرمایه‌گذاری، دوره یا زمانی است که فرد انتظار دارد سرمایه‌گذاری را تا زمانی که نیاز به پس‌گرفتن پول باشد، ادامه دهد.