شبکه های اجتماعی ما:
راهی برای پول‌درآوردن از دنیای رمزارز

نوین‌ارزش و کلین‌شیت جام‌جهانی استارتاپ‌ها را آغاز کردند

کلین‌شیت، استارتاپ سرگرمی فوتبالی نوین‌ارزش، در آستانه جام‌جهانی فوتبال ۲۰۲۲ در مرکز نوآوری نوین‌آمپر، جام‌جهانی استارتاپ‌های ایرانی را با حضور ده‌ها تیم آغاز کرد. نخستین دوره‌ این بازی‌ها از دوم تا چهارم شهریور برگزار می‌شود.

در این جام هر استارتاپ یک تیم حاضر در جام‌جهانی قطر را برگزیده و با هویت آن تیم در بازی‌ها شرکت می‌کند.

این جام‌جهانی خودمانی اکوسیستم استارتاپی ایران، در مرکز نوآوری نوین‌ آمپر، میزبان ۳۲ تیم دو نفره از استارتاپ‌های منتخب ایران است. یک دوره مسابقه دوستانه که نشان می‌دهد اکوسیستم استارت‌آپی ایرانی پویا و باانرژی است و کدام استارتاپ است که انگیزه‌ی بردن و رقابت بیش‌تری دارد.

این را هم می‌دانیم که جام بی‌جایزه، جالب نیست و نوین‌ارزش و کلین‌شیت برای تیم‌های برتر و آقای گل این مسابقات جوایز نقدی ۳۵ میلیون تومانی درنظر گرفته‌اند تا رقابت جدی‌تر و برد هم شیرین‌تر شود. قرار است در آینده تعداد تیم‌های حاضر بیشتر شود و طبعا برا جذابیت و تنوع رقابت‌ها افزوده شود.

آی‌گپ، اسنپ، فوتبال۳۶۰، نوین ارزش، آروند، تپسی، فیلم نت و کافه بازار اسنپ‌اکسپرس، آنتن، راديو‌گوشه، ازکی، نماوا، دیجی‌پی، بیت پین و تریبون، آروان، تیمچه، علی‌بابا، زوم‌ایت، جهش، ورزش۳ و آی قصه، اسنپ دکتر، لندو، ارزش و همراه‌مکانیک، کرفس، اسنپ تریپ و بلوبانک امروز در این جام‌جهانی با حریفان‌شان دست‌وپنجه‌ نرم کردند.

تیم نوین‌ارزش هم در بازی‌های روز اول توانست تیم‌ بومی محلی دیجی کالا را ۵ به ۳ شکست دهد.

در روز اول و دور مقدماتی از رویداد جام جهانی استارتاپ‌ها تیم‌های استارتاپی، گروه‌های خود را شناختند. در روز اول، استارتاپ‌هایی که تیم‌های مشترک برگزیده‌ بودند با همدیگر مسابقه دادند تا هر تیم، کشور خود را برای بازی‌های جام جهانی بشناسند.
طبق نتیجه بازی‌های امروز، نوین‌ارزش با هلند، اسنپ با تیم ملی فرانسه، ابرآروان با پرتغال، همراه مکانیک با بلژیک، کرفس با برزیل، اسنپ دکتر با آلمان، مکس با اسپانیا، نوین ارزش با هلند، اسنپ اکسپرس انگلستان و کلین‌شیت با ایران در جام جهانی استارتاپ‌ها شرکت خواهند کرد.
دور گروهی این رویداد، فردا پنجشنبه برگزار خواهد شد.

همچنین بخوانید  بازتاب گسترده‌ی خبر افتتاح مرکز نوآوری نوین‌ارزش و آمپر

اشتراک گذاری:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
نوین ارزش
مطالب مرتبط
چگونه سرمایه گذاری کنیم

چگونه سرمایه‌گذاری کنیم

۱. افق زمانی در سرمایه‌گذاری، دوره یا زمانی است که فرد انتظار دارد سرمایه‌گذاری را تا زمانی که نیاز به پس‌گرفتن پول باشد، ادامه دهد.