شبکه های اجتماعی ما:

همه‌چیز درباره‌ی‌ کلین‌شیت

کلین‌شیت، یک پلتفرم هوشمند سرگرمی فوتبالی است که فعالیتش را از بهار ۱۳۹۸ آغاز و مجموعه‌ای از سرگرمی‌ها و محتوا‌های حرفه‌ای مسابقه‌های فوتبال را برای کاربران فراهم‌ کرده‌است.

در این اپلیکیشن امکانات گوناگونی پیش‌بینی شده است: از پخش زنده و خلاصه‌ی مسابقه‌های فوتبال، آنالیز مسابقه‌ها، فوتبال فانتزی، کوییزهای فوتبالی تا آرشیو کامل آمار و ارقام بازی‌ها، بازیکن‌ها و باشگاه‌ها.

نرم‌افزار کلین‌شیت، برای همه‌ی کاربران اندروید و آیفون در دسترس است و همچنین در وب سایت cleansheetapp.com تازه‌ترین خبرها و رویدادهای این برنامه و نیز دنیای فوتبال را می‌توان دید و خواند.

 

سرعت رشد کلین‌شیت، پس از جذب سرمایه‌ی اولیه و پیوستن به تیم نوین‌ارزش چندبرابر شد و در نزدیک به شش‌ماه شمار کاربرانش را به بیش از ۱۰۰ هزار نفر برساند.

کلین‌شیت، تیم جوان و نوآوری دارد که مرزی برای کار و کوشش‌شان نمی‌شناسند. این پلتفرم، حالا بیش ‌از ۱۹۰ هزار کاربر دارد و به‌‌‌سبب «عمل‌کرد منحصربه‌فرد و طراحی پیچیده»‌اش در اپ‌استور، ۴.۳ ستاره به‌دست آورده است.

همچنین بخوانید  موانع موجود در شرکت‌‌ها برای همکاری با استارتاپ‌ها

اشتراک گذاری:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
نوین ارزش
مطالب مرتبط
چگونه سرمایه گذاری کنیم

چگونه سرمایه‌گذاری کنیم

۱. افق زمانی در سرمایه‌گذاری، دوره یا زمانی است که فرد انتظار دارد سرمایه‌گذاری را تا زمانی که نیاز به پس‌گرفتن پول باشد، ادامه دهد.