شبکه های اجتماعی ما:

همه‌چیز درباره‌ی‌ کلین‌شیت

کلین‌شیت، یک پلتفرم هوشمند سرگرمی فوتبالی است که فعالیتش را از بهار ۱۳۹۸ آغاز و مجموعه‌ای از سرگرمی‌ها و محتوا‌های حرفه‌ای مسابقه‌های فوتبال را برای کاربران فراهم‌ کرده‌است.

در این اپلیکیشن امکانات گوناگونی پیش‌بینی شده است: از پخش زنده و خلاصه‌ی مسابقه‌های فوتبال، آنالیز مسابقه‌ها، فوتبال فانتزی، کوییزهای فوتبالی تا آرشیو کامل آمار و ارقام بازی‌ها، بازیکن‌ها و باشگاه‌ها.

نرم‌افزار کلین‌شیت، برای همه‌ی کاربران اندروید و آیفون در دسترس است و همچنین در وب سایت cleansheetapp.com تازه‌ترین خبرها و رویدادهای این برنامه و نیز دنیای فوتبال را می‌توان دید و خواند.

 

سرعت رشد کلین‌شیت، پس از جذب سرمایه‌ی اولیه و پیوستن به تیم نوین‌ارزش چندبرابر شد و در نزدیک به شش‌ماه شمار کاربرانش را به بیش از ۱۰۰ هزار نفر برساند.

کلین‌شیت، تیم جوان و نوآوری دارد که مرزی برای کار و کوشش‌شان نمی‌شناسند. این پلتفرم، حالا بیش ‌از ۱۹۰ هزار کاربر دارد و به‌‌‌سبب «عمل‌کرد منحصربه‌فرد و طراحی پیچیده»‌اش در اپ‌استور، ۴.۳ ستاره به‌دست آورده است.

همچنین بخوانید  موانع موجود در شرکت‌‌ها برای همکاری با استارتاپ‌ها

اشتراک گذاری:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
نوین ارزش
مطالب مرتبط
کسب درآمد از ارز دیجیتال

قصه بگویید و ان‌اف‌تی بفروشید!

ان‌اف‌تی‌های قصه‌گویی، جدیدترین ترند صنعت «متاورس»در جامعه‌ی توییترند. همین دو روز پیش، به نظر می‌رسد این همان چیزی است که همه مردم درباره‌ی آن حرف