شبکه های اجتماعی ما:

همه آن‌چه بهتر است درباره نوین‌ ارزش بدانید

«شرکت توسعه زیرساخت فن‏آوری‏‌های نوین‌ارزش» بازوی تخصصی «گروه گسترش سرمایه‏‌گذاری بین‌‏المللی ارزش» برای سرمایه‏‌گذاری در کسب‌و‌کارهای نوآورانه و زیست‌بوم استارتاپی است.

نوین‌ارزش، یک مجموعه شتاب‌دهنده‌ی کسب‌وکار است که با رویکرد استارتاپ استودیو، کار می‌کند و از سال ۱۴۰۰ هم مجوز مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی از وزارت تعاون، کار و تعاون اجتماعی دریافت کرده است. 

این شرکت کارش را رسما از سال ۱۳۹۸ با سرمایه‌‏گذاری در سلامت دیجیتال و با «پلاس‏‌ماد» آغاز کرد. یک‌سال بعد با سرمایه‏‌گذاری در یک سامانه‌ی مدیریت حمل‌ونقل هوشمند بار و یک پلتفرم سرگرمی‏‌های فوتبالی، دامنه‌ی کار نوین‌ارزش، گسترده‌تر شد.

نوین‌ارزش با بهره‏‌گیری از متخصصانِ حوزه‌های کسب‌وکار،IT  و مالی، به‌دنبال توسعه‌ی کارهای جاری و شناسایی فرصت‏‌های سرمایه‌‏گذاری جدید در حوزه‏‌های صنایع معدنی، مدیریت شهری، فین‏تک، سلامت و سرگرمی است.

نوین‌ارزش می‌کوشد تا با نیروی انسانی توان‌مند و پشتیبانی‌ِ همه‌جانبه از کسب‌وکارهای مورد حمایتش، زیرساخت‏‌های کارآمدی فراهم کند تا آن‌ها به بازار وارد و به کسب‌وکارهایی پایدار بدل شوند. این‌جا، مختصر و مفید، پروژه‌های جاری نوین‌ارزش را مرور می‌کنیم؛

 

آی‌بار

«آی‌بار» یک سامانه‌ی هوشمند مدیریت حمل‌ونقل بار است که از زمستان ۱۳۹۹ به سبد سرمایه‏‌گذاری نوین‌ارزش وارد شد.

این سامانه از سازمان راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‏ای ایران  «مجوز بازارگاه الکترونیکِ حمل بار جاده‌ای» دارد. هدف کلیدی از طراحی و اجرای این سامانه، دادن ابزاری به‌دستِ صاحبانِ عمده‌ی بار بود تا با بهره‌ از آن بتوانند، فرآیند حمل بار بین‌شهری را به‌شیوه‌ی هوشمند و یکپارچه مدیریت کنند.


کلین‌شیت

کلین‌شیت، یک پلتفرم هوشمند سرگرمی فوتبالی است که فعالیتش را از بهار ۱۳۹۸ آغاز و مجموعه‌ای از سرگرمی‌ها و محتوا‌های حرفه‌ای مسابقه‌های فوتبال را برای کاربران فراهم‌ کرده‌است.

همچنین بخوانید  شتاب دهنده چیست و چگونه از استارت‌آپ‌ها حمایت می‌کند؟

در این اپلیکیشن امکانات گوناگونی پیش‌بینی شده است: از پخش زنده و خلاصه‌ی مسابقه‌های فوتبال، آنالیز مسابقه‌ها، فوتبال فانتزی، کوییزهای فوتبالی تا آرشیو کامل آمار و ارقام بازی‌ها، بازیکن‌ها و باشگاه‌ها.

سرعت رشد کلین‌شیت، پس از جذب سرمایه‌ی اولیه و پیوستن به تیم نوین‌ارزش چندبرابر شد و در نزدیک به شش‌ماه شمار کاربرانش را به بیش از ۱۰۰هزار نفر برساند. این پلتفرم، حالا بیش ‌از ۱۹۰ هزار کاربر دارد و به‌‌‌سبب «عمل‌کرد منحصربه‌فرد و طراحی پیچیده»‌اش در اپ‌استور، ۴.۳ ستاره به‌دست آورده است

 

 

پلاس‏ماد

پلاس‌ماد یک اپلیکیشن جامع در حوزه پزشکی و سلامت است که به‌صورت تخصصی در این هشت زمینه خدمات ارائه می‌دهد: آزمایش، تشخیص، کمک و تسریع فرآیند بهبود، نیازسنجی و کمک به حفظ و ارتقای سلامت جسمی و روانی، مراقبت مستمر و پایش مداوم سلامت متقاضیان و بیماران برای حفظ درستی روند بهبود، کمک به تشخیص به‌موقع‌ِ خطرات احتمالی و صدور علائم هشدار برای نزدیکان متقاضی و بیمار، مشاوره و نوبت‌دهی پزشکان و مراکز درمانی، انتشار مجله پزشکی برای ارتقای دانش هر متقاضی یا بیمار از موضوع مورد علاقه، پایش مستمر مادر – نوزاد – کودک و سالمندان و در نهایت ارائه خدمات ویژه VIP به همه‌ی این متقاضیان.

 

ارزش توکن

ارزش توکن، یکی‌از راهکار‌هایِ تامین سرمایه در گردشِ مورد نیاز صنایع، از طریق فراهم‌کردن توکن‌های کاربردی (Utility Token) است.

صاحبان صنایع می‌توانند با استفاده از امکان قانونیِ توکنسازی ازسوی «شرکت توسعه زیرساخت‌های فناوری نوین‌ارزش»، افزودن بر توکنایزکردن همه یا بخشی از محصولات‌شان، از امکانات دیگری هم بهره‌مند شوند؛ ازجمله پیش‌فروش محصولات، تامین سرمایه‌درگردش، فضایی امن و با رابط کاربری راحت برای مبادله آسان توکن‌های در اختیار.

همچنین بخوانید  آن‌چه باید درباره‌ی پلاس‌ماد بدانید

 

بی‌مثل مارکت

شرکت «توسعه زیرساخت‌های فناوری نوین‌ارزش» با پروژه‌ی بی‌مثل‌مارکت تلاش کرده تا راهی ماندگار در دنیای NFTها بگشاید. در همین مسیر، بی‌مثل‌مارکت توانسته زمینه‌ای فراهم کند تا همه‌ی هنرمندان، کلکسیونرها، عکاسان، فعالان صنعت مد و Fashion و طراحان (Designers) بتوانند آفریده‌های‌شان را در دنیای NFT به محصولاتی منحصربه‌فرد، با حق مالکیت و قابل معامله بدل کنند.

بستر بی‌مثل‌مارکت نخستین پلتفرمی است که کاربران فارسی‌زبان، می‌توانند در فضای امن آن، بدون فیلترینگ و با بهره‌گیری‌ از حساب کاربری (اکانت) و کیف پولِ ثبت و احراز هویت‌شده‌ی بی‌مثل مارکت در سایت OpenSea، آثار‌شان را به هر شمار و بهایی منتشر  کنند.

اشتراک گذاری:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
نوین ارزش
مطالب مرتبط
چگونه سرمایه گذاری کنیم

چگونه سرمایه‌گذاری کنیم

۱. افق زمانی در سرمایه‌گذاری، دوره یا زمانی است که فرد انتظار دارد سرمایه‌گذاری را تا زمانی که نیاز به پس‌گرفتن پول باشد، ادامه دهد.