شبکه های اجتماعی ما:

دنیای بی‌مثل‌ها و بی‌مثل‌مارکت

شرکت «توسعه زیرساخت‌های فناوری نوین‌ارزش» با پروژه‌ی بی‌مثل‌مارکت تلاش کرده تا راهی ماندگار در دنیای NFTها بگشاید. با همین‌ هدف، بی‌مثل‌مارکت توانسته زمینه‌ای فراهم کند تا همه‌ی هنرمندان، کلکسیونرها، عکاسان، فعالان صنعت مد و Fashion و طراحان بتوانند آفریده‌های‌شان را در دنیای NFT به محصولاتی منحصربه‌فرد، با حق مالکیت و قابل معامله بدل کنند.

 

در استارتاپ بی‌مثل ما با نوع تازه‌ای از کالاهای دیجیتال به نام توکن غیرمِثلی یا NFT سروکارداریم. NFTها ویژگی‌های خارق‌العاده‌ای دارند: بی‌مثل‌اند؛ منحصربه‌فردند؛ کمیابند اما قابل معامله‌اند و می‌توان در نرم‌افزارهای چندکاربردی به کارشان گرفت.

 

دقیقا مثل کالاهای فیزیکی شما می‌توانید هرکاری خواستید با آن‌ها بکنید. می‌توانید آن‌ها را دور بیندازید، به یک دوست هرجا که هست، هدیه بدهید یا آن را در بازار آزاد بفروشید. اما برخلاف کالاهای فیزیکی، NFTها همه قابلیت‌های برنامه‌ریزی‌شدن کالاهای دیجیتال را دارند.

 

استارتاپ بی‌مثل فعالیتش را با هدف فراهم‌آوردن زمینه‌ی تبادل دانش درباره تکنولوژی بلاکچین و با تمرکز بر توسعه توکن‏‌های NFT در این بستر آغاز کرده. ما تلاش داریم با برپایی زیرساخت‌های مناسب، زمینه را برای تولید توکن‌‏های NFT و تبادل آن بر بستر امن، برای کاربران فارسی زبان فراهم آوریم.

 

ما مفتخریم که اولین پلت‌فرمی هستیم که کاربران فارسی‌زبان را دنیای NFTها مرتبط می‌کنیم. بستر بی‌مثل‌مارکت نخستین پلتفرمی است که این دسته کاربران فارسی‌زبان، می‌توانند در فضای امن آن، بدون داشتن محدودیت‌های فیلترینگ و با بهره‌گیری‌ از امکاناتی چون رابط کاربری آسان، حساب کاربری (اکانت) و کیف پولِ ثبت و احراز هویت‌شده‌ی بی‌مثل مارکت در سایت OpenSea، آثار‌شان را به هر شمار و بهایی منتشر  کنند؛ با این حساب بی‌مثل مارکت، بازاری به‌پهنای همه‌ی دنیا در اختیار کاربران فارسی‌زبان گذاشته است.

همچنین بخوانید  نوین آمپر افتتاح شد

اشتراک گذاری:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
نوین ارزش
مطالب مرتبط
چگونه سرمایه گذاری کنیم

چگونه سرمایه‌گذاری کنیم

۱. افق زمانی در سرمایه‌گذاری، دوره یا زمانی است که فرد انتظار دارد سرمایه‌گذاری را تا زمانی که نیاز به پس‌گرفتن پول باشد، ادامه دهد.