شبکه های اجتماعی ما:
ان‌اف‌اتی راه درآمد

بزرگ‌ترین بازار ان‌اف‌تی نیروهای‌اش را تعدیل کرد

دوین فینزر، بنیان‌گذار و مدیرعامل OpenSea ۲۰ درصد از نیروی کار این شرکت را تعدیل کرده است. او در بیانیه‌ای طولانی این خبر بهت‌آور را داد که این شرکت چاره‌ای جز کاهش کارمندانش ندارد.بنابر اعلام اوپن‌سی، این تصمیم به طور مستقیم از «زمستان رمزنگاری» و بی‌اطمینانی در اقتصادی جهانی ریشه می‌گیرد.

OpenSea : چاره‌ای نداریم

این خبر هولناک بسیاری را که به طور مستقیم و غیرمستقیم در فضای NFT کار می کنند، شوکه خواهد داد.بنابر گزارش‌ها اخیراً بی‌‌اطمینانی زیادی در فضای NFT و کریپتو پدید آمده‌ است.

دوین فینزر، مدیرعامل اوپن‌سی، در بیانیه‌ای که منتشر کرده، از کارکنانش برای نقش حیاتی‌شان در موفقیت شرکت تشکر کرده و در توییتی نوشته: «آنان که ما را ترک می‌کنند، افرادی باهوش، سخت‌کوش و مسوولیت‌پذیرند که نقش مهمی در رشد OpenSea و فضای NFT تا جایی که امروز هستیم، بازی کرده‌اند.»

اوپن‌سی، بازار بزرگ ان اف تی، ۲۰درصد نیروهای‌اش را تعدیل کرد

البته اوپن‌سی برای حمایت از این کارکنان که شرکت را ترک می‌کنند، تا سال ۲۰۲۳ حقوق پایان کار و بیمه درمانی بهداشتی را بدان‌ها خواهد داد و همچنین از شبکه گسترده‌اش برای کمک به یافتن مشاغل جدید استفاده خواهد کرد.

چگونه می‌توان از ان‌اف‌تی پول درآورد؟

زمستان کریپتو است

ارزهای رمزنگاری شده و NFT ها در چند ماه گذشته به‌اندازه زیادی آسیب دیده‌اند. از ابتدای سال، بیت کوین تقریبا ۵۰درصد و اتریوم نیز ۵۶ درصد کاهش داشته‌اند و این امر به طور کلی تأثیر زیادی بر بازار داشته و کار را برای شرکت‌های مرتبط با ارز دیجیتال و NFT مانند OpenSea بسیار دشوار کرده است.

به دلیل همین بازار نزولی و مشکلات اقتصادی فزاینده است که OpenSea تصمیم گرفته است ۲۰ درصد از نیروی کارش را تعدیل کند.

همچنین بخوانید  همه‌چیز درباره‌ی‌ کلین‌شیت

اشتراک گذاری:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
نوین ارزش
مطالب مرتبط
چگونه سرمایه گذاری کنیم

چگونه سرمایه‌گذاری کنیم

۱. افق زمانی در سرمایه‌گذاری، دوره یا زمانی است که فرد انتظار دارد سرمایه‌گذاری را تا زمانی که نیاز به پس‌گرفتن پول باشد، ادامه دهد.