شبکه های اجتماعی ما:
کسب درآمد از ارز دیجیتال

قصه بگویید و ان‌اف‌تی بفروشید!

ان‌اف‌تی‌های قصه‌گویی، جدیدترین ترند صنعت «متاورس»در جامعه‌ی توییترند. همین دو روز پیش، به نظر می‌رسد این همان چیزی است که همه مردم درباره‌ی آن حرف می‌زنند. با صدها توییت که به‌سادگی خوانده می‌شدند: «NFTs Storytelling». بدون هیچ متن دیگری.

بسیاری به این ان‌اف‌تی‌های قصه‌‌گو به چشم راهی برای پیونددادن قصه‌گویی با دنیای وب۳ نگاه می‌کنند، از طریق اعضایی‌از جامعه توییتر که توییت می‌کنند، رای می‌دهند و در قصه‌ها مشارکت می کنند.

اصلا ان‌اف‌تی‌های قصه چیستند؟

ان‌اف‌تی‌های قصه‌گویی به اعضای جامعه ان‌اف‌تی این امکان را می‌دهد که در یک کالکشن جدید مشارکت داشته باشند که قبلاً هرگز نمی‌توانستند. اکنون، آن‌ها می‌توانند یک داستان یا روایت را در قالب یک کالکشنNFT بنویسندو بسیاری از آن‌ها هم به‌شرط موفقیت، می‌توانند به یک اثر منتشرشده بدل شوند.

برخی از بهترین‌ ان‌اف‌تی‌های قصه‌گویی 

فیلم Bored and Dangerous ساخته جنکینز و ولت شروع شد. این مجموعه به ژانر قصه‌گویی تعلق دارد و به لطف کار سه‌هزار عضو «اتاق نویسندگان» پدید آمده که خلاقانه‌بودن کار را هدایت می کنند.

فراتر از این، نیل اشتراوس رمانی نوشت که ۱۰بار عنوان پرفروش‌ترین کتاب نیویورک‌تایمز را به خود اختصاص داده است. شخصیت‌هایی رمان، تصاویر- و نیز بازی «جنکینز کجاست» – که همگی توسط مجموعه خلق شده‌اند – به اعضای جامعه تعلق دارند. هم‌اکنون، قیمت کف آن در بازار OpenSea در کانال 0.51 اتریوم قرار دارد که در بازار نزولی فعلی یک شاهکار است.

البته، آزوربالا هم چنین کالکشنی به‌شمار می‌رود.مالکان Bored & Dangerous می‌توانند ان‌اف‌تی‌های‌شان را در ازای یک Azur Root ، که یک آیتم مقدس درکالکشن Azubala  است و می‌توانند برای PFP NFT بازخرید شود، خرج کنند.

همچنین بخوانید  بزرگ‌ترین بازار ان‌اف‌تی نیروهای‌اش را تعدیل کرد

آزوربالا، در مقایسه با مجموعه Bored & Dangerous، بسیار بیش‌تر بر فانتزی مبتنی  است. آنها خود را «پایتخت جنگلی در آن سوی متاورس» می نامند. هر جناحی (از جمله House Calypso،The Sprawls و …)که آزوربالا را تشکیل می دهند، تجربه اختصاصی‌شان را روی سایت دارند. مثلا شما می‌توانید درباره‌ی لیدرهای آن‌ها، آنچه که جناح به آن معروف شده، صدای بومی آن‌ها و خیلی چیزهای دیگر چیزهای زیادی کسب کنید.

Renga یک مجموعه قصه‌گویی ان‌اف‌تی کاملا متفاوت در دنیای متاورس است. این مجموعه توسط Dirty Robot Works کلید خورد و مجموعه‌ای دست‌ساز از ۱۰هزار کاراکتر است. هریک با هویت خاصی که در داستان‌های گسترده‌تر RENGA کشف می‌شوند.

درآمد ارز دیجیتال ان‌اف‌تی

در خالص‌ترین شکل آن، همان‌طورکه OpenSea  آن‌ها می‌گوید: RENGA «هنر داستان سرایی است.» در حال حاضر، قیمت کف آن 1.39 اتریو ماست، یک عدد بزرگ و چشمگیر. این مجموعه از جامعه، هنر و تخیل الهام گرفته است.

چشم‌انداز و ظرفیت ان‌اف‌تی‌های قصه‌گویی

در کل که، بلندپروازی این پروژه‌ها و کامیونیتی‌های روشن است. در نتیجه، ان‌اف‌تی‌های قصه‌‌‌گو، اگر به درستی ساخته شوند، می‌توانند به بخش عظیمی از فضای NFT  تبدیل شوند. تاکنون هیچ راه واقعی برای قصه‌سازی در فضای وب 3 وجود نداشته است اما، حالا احتمالا پاسخی برای آن پیدا شده است.

و البته روشن است که بسیاری از مردم برای دیدن آنچه در این گوشه‌ی بازار رخ خواهد داد هیجان‌زده‌اند. مثلا تنها در ۱۶سپتامبر هزاران‌نفر درباره این پدیده تازه توییت مثبت زده‌اند.

اشتراک گذاری:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
نوین ارزش
مطالب مرتبط
چگونه سرمایه گذاری کنیم

چگونه سرمایه‌گذاری کنیم

۱. افق زمانی در سرمایه‌گذاری، دوره یا زمانی است که فرد انتظار دارد سرمایه‌گذاری را تا زمانی که نیاز به پس‌گرفتن پول باشد، ادامه دهد.