درباره هُلدینگ ارزش

گروه گسترش سرمایه‌­گذاری بین‌ المللی ارزش، از حدود 14 سال قبل مشغول به فعالیت در زمینه‌های مختلف به ویژه معادن و صنایع معدنی شد. این گروه به عنوان یک مجموعه 100 درصد خصوصی در حال اجرا و بهره‌برداری پروژه­‌های بزرگ در زنجیره فولاد بوده و به دنبال آن است تا بر اساس سند راهبردی خود، ضمن انجام عملیات اکتشاف و استخراج مواد مختلف معدنی، ارائه خدمات نوین در حوزه دیجیتال و استارت آپ ها و حضور در بازارهای سرمایه داخلی و خارجی، بعنوان یکی از تولیدکنندگان زنجیره آهن و فولاد، کرومیت، منگنز، فروآلیاژها و سایر مواد معدنی فلزی و با کسب سهم بازارهای داخلی و صارداتی، بازده بالا در سرمایه‌­گذاری را برای سهامداران ایجاد نماید.

آشنایی با نوین ارزش

«شرکت توسعه زیرساخت فن‏آوری‏‌های نوین‌ارزش» بازوی تخصصی «گروه گسترش سرمایه‌‏گذاری بین‌‏المللی ارزش» برای سرمایه‏‌گذاری در کسب‌و‌کارهای نوآورانه و زیست‌بوم استارتاپی است.

نوین‌ارزش، یک مجموعه شتاب‌دهنده‌ی کسب‌وکار است که با رویکرد استارتاپ استودیو، کار می‌کند.

این شرکت کارش را رسما از سال ۱۳۹۸ با سرمایه‏‌گذاری در سلامت دیجیتال و با «پلاس‏‌ماد» آغاز کرد. یک‌سال بعد با سرمایه‏‌گذاری در سامانه‌ی مدیریت حمل‌ونقل هوشمند بار، آی‌بار و یک پلتفرم سرگرمی‌‏های فوتبالی، کلین‌شیت، دامنه‌ی کار نوین‌ارزش، گسترده‌تر شد.

این شرکت با بهره‏‌گیری از متخصصانِ حوزه‌های کسب‌وکار،IT  و مالی، به‌دنبال توسعه‌ی کارهای جاری و شناسایی فرصت‏‌های سرمایه‏‌گذاری جدید در حوزه‏‌های صنایع معدنی، مدیریت شهری، فین‌‏تک، سلامت و سرگرمی است.

نوین‌ارزش می‌کوشد تا با نیروی انسانی توان‌مند و پشتیبانی‌ِ همه‌جانبه از کسب‌وکارهای مورد حمایتش، زیرساخت‌‏های کارآمدی فراهم کند تا آن‌ها به بازار وارد و به کسب‌وکارهایی پایدار بدل شوند.